APLIKUJ !

JEŚLI MYŚLISZ O ZMIANACH I ROZWOJU ZAWODOWYM PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV. TO PROSTE!

JAK TO DZIAŁA?


Twoja aplikacja trafi do naszej ogólnej skrzynki mailowej, którą codziennie przeglądają konsultanci prowadzący procesy rekrutacyjne.


Jeśli któryś z nich będzie zgodny z Twoim doświadczeniem i oczekiwaniami, zaprosimy Cię do udziału w spotkaniu.


W innym wypadku Twoja aplikacja trafi do naszego systemu informatycznego. Pozwoli to na kontakt z naszej strony w sytuacji, gdy w przyszłości pojawią się interesujące oferty dopasowane do Twojego profilu.

PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV DAJ SIĘ ZNALEŹĆ

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych: firmę Amberstone Associates Sp. z o.o. (funkcjonującą również pod markami: Simplicity Recruitment, BlueAmber oraz FurryOwl) z siedzibą w Waszawie, 00-203, przy ul. Bonifraterskiej 17, numer KRS: 0000419720. Wyrażam zgodę by moje dane osobowe przechowywane były w systemie bazodanowym należącym do Amberstone Associates Sp. z o.o., będącego administartorem danych, i wykorzystywane jedynie w celu informowania mnie o pojawiających się ofertach zawodowych oraz możliwości wzięcia udziału w prowadzonych przez administartora danych rekrutacjach. Oświadczam, iż zgody udzielam dobrowolnie i wiem, iż przysługuje mi prawo do żądania sprostowania (poprawiania) bądź usunięcia moich danych osobowych oraz prawo do cofnięcia wyrażonej przeze mnie zgody w dowolnym momencie, poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: .

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]