Oferta pracy: IT Project Manager

[:pl]Aktualnie pracujemy dla lidera z branży usług finansowo-ubezpieczeniowych na rynku polskim. W ramach współpracy z naszym klientem poszukujemy kandydata na stanowisko:

IT Project Manager
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: ICT_ContractManager/Simpli

Zakres obowiązków i odpowiedzialności:

  • prowadzenie innowacyjnych projektów z obszaru FinTech i/lub InsurTech
  • zaplanowanie oraz koordynacja prac projektowych
  • koordynowanie pracy zespołu projektowego liczącego ok. 10 osób
  • zarządzanie współpracą z partnerami zewnętrznymi
  • podejmowanie strategicznych dla projektu decyzji
  • identyfikacja ryzyk, opracowywanie oraz wdrożenie działań korygujących
  • pilnowanie budżetu projektu i jego harmonogramu
  • zarządzanie komunikacją z klientem biznesowym
  • monitorowanie i raportowanie postępu prac przed Zarządem
  • podnoszenie własnych kwalifikacji, wiedzy i dzielenie się nią w ramach zespołu

Wymagania stawiane Kandydatowi:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 3-lata)
  • wiedza/doświadczenie zawodowe z obszaru finansowego i/lub ubezpieczeniowego
  • znajomość zwinnych metodyk zarządzania projektami (np. AgilePM/DSDM, Scrum) poparte doświadczeniem zawodowym (udział albo samodzielne prowadzenie projektu)
  • umiejętność koordynacji pracy zespołu projektowego
  • wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne i umiejętności analityczne
  • elastyczność w działaniu, przejmowanie inicjatywy
  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane:

  • znajomość narzędzi do wspomagania prowadzenia projektów i zarządzania budżetem (np. MS Project, JIRA)
  • znajomość branży E-commerce
  • doświadczenie z projektami związanymi z integracją systemów

Nasz klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę albo kontrakt B2B
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • elastyczne godziny pracy
  • ciekawą pracę w przyjaznym zespole, w otwartej i luźnej atmosferze
  • udział w wymagających innowacyjnych projektach przy produktach, których nie ma jeszcze na rynku polskim

Zapraszamy do przesyłania aplikacji opatrzonych klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Aplikacje mogą przesyłać Państwo poprzez zamieszczony poniżej formularz:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

[clear][:]