Oferta pracy: Java Developer

[:pl]Aktualnie pracujemy dla jednej z największych międzynarodowych organizacji z branży fashion. W ramach współpracy z naszym klientem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Java Developer
Miejsce pracy: okolice Wrocławia
Nr ref.: IT/WRO/2018

Zakres obowiązków i odpowiedzialności:

  • rozwój aplikacji do zarządzania zamówieniami e-commerce poprzez udział w różnych projektach informatycznych
  • współpraca z Managerami Projektów oraz Analitykami IT
  • opieka nad aplikacją poprzez rozwiązywanie bieżących problemów technicznych
  • tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej
  • przeprowadzenie testów IT
  • pełnienie roli wsparcia dla Junior Java Developera

Wymagania wobec kandydatów:

  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze wsparcia IT i/lub programowania
  • znajomość i praktyczne doświadczenie w obszarze JAVA
  • dobra znajomość języka SQL
  • znajomość technologii: iBatis, HTML, Java Script, Ajax
  • znajomość frameworków: Struts, netBeans
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • mile widziana znajomość języka francuskiego
  • komunikatywność, samodzielność, umiejętność współpracy w zespole

Nasz klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę albo B2B
  • bogaty pakiet socjalny: karta rabatowa na zakupy w sieci sprzedaży stacjonarnej i online, dofinansowanie do obiadów i karnetów sportowych, ubezpieczenie zdrowotne, prywatna opieka medyczna
  • kursy językowe
  • międzynarodowe środowisko pracy w jednej z największych sieci fashion na rynku europejskim
  • świetne możliwości rozwoju osobistego poprzez udział w ciekawych projektach i programach szkoleniowych

Zapraszamy do przesyłania aplikacji opatrzonych klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Aplikacje mogą przesyłać Państwo poprzez zamieszczony poniżej formularz:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

[clear][:]