Ostatnie dni Programu Mentoringowego Vital Voices

[:pl]To już ostatni tydzień otwartego Programu Mentoringowego Vital Voices: „Disruption and Transformation – Women in Tech. Lider w czasie transformacji”. Pierwszy tydzień programu należał do bardzo intensywnych, ale przede wszystkim inspirujących i wartościowych pod względem merytorycznym. Uczestniczki programu, oprócz job shadowingu z wybranym mentorem, wzięły udział w serii szkoleń, warsztatów oraz spotkań z ekspertami w dziedzinach technologii oraz przywództwa.
Uczestniczki miały do tej pory okazję spotkać się m.in. z Anną Karecką z CCHBC, która poprowadziła warsztat na temat budowania ścieżki kariery, Anną Sieńko – Technology Leaderem dla CEE w PWC oraz Przemysławem Gackiem, założycielem i CEO pracuj.pl. Ewa Piłat, CSO T-mobile, poruszyła tematykę zagrożeń płynących z wykorzystania nowych technologii, a Jowita Michalska z Digital University pokazała, jak transformacja cyberprzestrzeni wpływa na zawodowy aspekt życia. To natomiast tylko ułamek tego, co działo się podczas programu, bardziej szczegółowa relacja już na stronie VVPL: Vital Voices – relacja
Mieliśmy okazję odwiedzić wszystkie Panie przy okazji spotkania z Agnieszką Hryniewicz – Bieniek (Prezeską Google Poland) i poczuć, choć przez chwilę, klimat towarzyszący temu wydarzeniu. Pomimo niemałego zmęczenia i ogromnej intensywności programu, uczestniczki są zaangażowane każdego dnia w 110% i czerpią wiedzę oraz inspirację od wszystkich otaczających je osób w ramach programu. Poniżej znajduje się fotorelacja ze spotkania z panią Agnieszką Hryniewicz – Bieniek.
Już w piątek ostatnie spotkania w ramach programu, a także finał, po którym uczestniczkom z pewnością trudno będzie powrócić do trybu dnia codziennego. Z niecierpliwością czekamy na pierwsze wrażenia po zakończonym programie naszej koleżanki z zespołu – Beaty Nowickiej.
IMG_3907  IMG_3909 IMG_3911  IMG_3912 IMG_3916  IMG_3921 IMG_3927  IMG_3929 IMG_3931  IMG_3938 IMG_3922  IMG_3925[:]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *