Web Solutions Architect

Naszym klientem jest globalna organizacja działająca w branży fashion & beauty,  dla której poszukujemy kandydata na stanowisko:

Web Solutions Architect

Miejsce pracy: Warszawa

Poszukiwany Web Solutions Architect będzie odpowiedzialny za kształtowanie, tworzenie i wdrażanie architektury rozwiązań webowych odpowiadającej potrzebom biznesu. Jest to rola globalna i wyeksponowana na pracę w międzynarodowym środowisku.

Zadania:

 • kształtowanie i definiowanie globalnej architektury rozwiązań webowych, w których skład wchodzą m.in.: rozwiązania e-commerce, Content Management Systems, rozwiązania e-learning, aplikacje mobilne, architektura front-endowa,
 • definiowanie docelowej architektury w oparciu o cele i wymogi organizacji, dobór technologii,
 • współpraca z właścicielami biznesowymi w celu zapewnienia, że rozwiązania które wykorzystują oraz sposób ich integracji są zgodne z przyjętymi założeniami architektonicznymi.

Oczekiwania wobec kandydatów:

 • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w roli Solution Architect w organizacji o charakterze międzynarodowym,
 • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
 • wykształcenie wyższe (mile widziana informatyka, systemy informatyczne lub pokrewne)
 • bardzo dobra znajomość zagadnień mogących wchodzić w skład webowego ecosystemu np. rozwiązania e-commerce, Content Management Systems, rozwiązania e-learning, aplikacje mobilne i inne.
 • znajomość następujących zagadnień: Web UX, Sitecore, architektura mobilna (Androida i iOS), Cloud First z AWS, Azure lub Google, mikroserwisy, SOA
 • doskonałe umiejętności komunikacyjne

Klient oferuje:

 • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie będącej jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w swojej branży
 • pakiet benefitów korporacyjnych
 • stabilne zatrudnienie oraz możliwość prowadzenia międzynarodowych projektów

Zapraszamy do przesyłania aplikacji opatrzonych klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Aplikacje mogą przesyłać Państwo poprzez zamieszczony poniżej formularz:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych: firmę Amberstone Associates Sp. z o.o. (funkcjonującą również pod markami: Simplicity Recruitment, BlueAmber oraz FurryOwl) z siedzibą w Waszawie, 00-203, przy ul. Bonifraterskiej 17, numer KRS: 0000419720. Wyrażam zgodę by moje dane osobowe przechowywane były w systemie bazodanowym należącym do Amberstone Associates Sp. z o.o., będącego administartorem danych, i wykorzystywane jedynie w celu informowania mnie o pojawiających się ofertach zawodowych oraz możliwości wzięcia udziału w prowadzonych przez administartora danych rekrutacjach. Oświadczam, iż zgody udzielam dobrowolnie i wiem, iż przysługuje mi prawo do żądania sprostowania (poprawiania) bądź usunięcia moich danych osobowych oraz prawo do cofnięcia wyrażonej przeze mnie zgody w dowolnym momencie, poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: .

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *