Oferta pracy: Administrator PostgreSQL

[:pl]Dla naszego klienta, międzynarodowego przedsiębiorstwa działającego w branży logistycznej poszukujemy kandydata na stanowisko Administratora Baz Danych PostgreSQL.
Osoba ta dołączy do kilkuosobowego zespołu administratorów realizującego szereg projektów rozwojowych zarówno w obszarze biznesu jak i wewnętrznej infrastruktury.

Administrator PostgreSQL
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie oraz konfiguracja baz danych PostgreSQL – środowiska produkcyjne i testowe;
  • monitoring, analiza oraz podejmowanie działań mających na celu podnoszenie wydajności pracy środowisk baz danych produkcyjnych;
  • udział w projektach mających na celu tworzenie nowych rozwiązań biznesowych oraz rozwój infrastruktury;
  • automatyzacja prac administratorskich oraz utrzymanie wysokiej dostępności środowisk;
  • rozwiązywanie bieżących problemów w pracy środowisk bazodanowych, współpraca z użytkownikiem;
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej dotyczącej baz danych.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • około 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z administracją PostgreSQL w wersji 8 lub 9;
  • doświadczenie w pracy w środowisku charakteryzującym się wysokim wolumenem danych oraz wysoką dostępnością aplikacji;
  • bardzo dobra znajomość zagadnień dotyczących administracji, wykonywania backupów i przywracania baz danych PostgreSQL;
  • doświadczenie w konfiguracji i rozwiązywaniu problemów dotyczących wydajności i utrzymania baz danych;
  • znajomość SQL w celu pisania zapytań oraz weryfikacji poprawności dostarczonego kodu;
  • doświadczenie w pracy w środowisku Linux;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną;
  • samodzielność w realizowaniu zadań, chęć do zdobywania wiedzy i dzielenia się nią;
  • umiejętność rekomendowania zmian;
  • umiejętność pracy w zespole.

Nasz klient oferuje:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę;
  • udział w zróżnicowanych projektach;
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje;
  • pracę w rozpoznawalnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • pakiet benefitów korporacyjnych.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji opatrzonych klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Aplikacje mogą przesyłać Państwo poprzez zamieszczony poniżej formularz:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

[clear][:]