Oferta pracy: Administrator Produktów JIRA

[:pl]Dla naszego klienta, lidera rynku prywatnej opieki medycznej, należącego do międzynarodowej grupy medycznej działającej na całym świecie m.in.: Polska, Hiszpania, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Ameryka Południowa czy Australia poszukujemy osoby na stanowisko:

Administrator Produktów JIRA
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: AJ/Simpl/2018

Zakres obowiązków i odpowiedzialności:

  • administrowanie, konfiguracja, utrzymanie i rozwijanie produktów JIRA
  • prowadzenie szkoleń i warsztatów dla użytkowników
  • nadawanie uprawnień użytkownikom
  • standaryzacja i wdrożenie planu rozwoju produktów JIRA
  • wspieranie zespołów w projektowaniu i implementowaniu rozwiązań zgodnie ze standardami firmy
  • udział w optymalizacji procesów wspieranych przez produkty JIRA

Wymagania stawiane kandydatom:

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy z produktami JIRA (Jira Core, Jira Software) – instalacja oraz konfiguracja
  • doświadczenie w administrowaniu produktów JIRA
  • umiejętności programistyczne – Java, Groovy, Java Script
  • znajomość metodyk zwinnych
  • doświadczenie w schematach JIRA oraz umiejętność implementowania ich (screen, field, permission, notification, issue type, workflow)
  • umiejętności interpersonalne oraz komunikatywność

Nasz klient oferuje:

  • udział w projektach wykorzystujących najnowocześniejsze technologie
  • umowę o prace lub zatrudnienie w oparciu o B2B
  • praktyczne zdobywanie wiedzy zarówno technologicznej, procesowej jak i biznesowej
  • praca w zwinnych zespołach z nowoczesnym podejściem procesowym w bliskiej współpracy z biznesem
  • dobrą atmosferę, elastyczne godziny pracy oraz nowe biuro

Zapraszamy do przesyłania aplikacji opatrzonych klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Aplikacje mogą przesyłać Państwo poprzez zamieszczony poniżej formularz:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

[clear][:]