Oferta pracy: Analityk IT ds. Aplikacji Biznesowych (Logistycznych)

[:pl]Aktualnie pracujemy dla międzynarodowej, znanej i prestiżowej organizacji z branży retailowej. W ramach współpracy z naszym klientem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Analityk IT ds. Aplikacji Biznesowych (Logistycznych)
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: IT/LO/WAW/2017

Zakres obowiązków i odpowiedzialności:

  • zapewnienie właściwego funkcjonowania powierzonych aplikacji biznesowych obsługujących procesy logistyczne, m.in. poprzez identyfikację i rozwiązywanie problemów związanych z systemem
  • wsparcie użytkowników z zakresu funkcjonowania i obsługi systemów IT (II i III linia wsparcia)
  • prowadzenie projektów rozwojowych w zakresie aplikacji logistycznych (WMS, EDI itp.) tj. wdrożenia nowych funkcjonalności, tzw. „mały rozwój”
  • współudział w projektach związanych z wdrożeniami aplikacji biznesowych (duże projekty, również międzynarodowe)
  • pełnienie roli IT Business Ownera dla obszaru związanego z rozwojem aplikacji biznesowych (logistycznych), aktywny udział w procesie analizy IT i wsparcia procesu developmentu oraz testów, koordynowanie prac dostawców zewnętrznych
  • współpracę z dostawcami rozwiązań IT w zakresie systemów logistycznych.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe (studia z zakresu logistyki, informatyki bądź dziedzin pokrewnych)
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku IT związanym z procesami logistycznymi i/lub zarządzania łańcuchem dostaw
  • znajomość i rozumienie procesów logistycznych
  • praktyczna znajomość systemów EDI
  • podstawowa znajomość systemu Linux/Unix
  • znajomość języka zapytań SQL na poziomie średniozaawansowanym
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w piśmie i mowie (min. poziom B2)
  • umiejętność partnerskiej współpracy w zespole
  • asertywność, „siła charakteru”, a także inicjatywa i proaktywność w działaniu
  • wysoki poziom samodzielności.

Nasz klient oferuje:

  • udział w dużych, ciekawych i innowacyjnych projektach IT o charakterze międzynarodowym
  • stabilną pracę w firmie o długoletniej i bogatej historii
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne systemy premiowe
  • bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karty rekreacyjno–sportowe, udział w akcjonariacie pracowniczym, ubezpieczenie na życie)
  • szeroki pakiet szkoleń
  • dogodny dojazd do biura.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji opatrzonych klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Aplikacje mogą przesyłać Państwo poprzez zamieszczony poniżej formularz:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

[clear][:]