Oferta pracy: Senior Front-End Developer

[:pl]Poszukujemy Senior Front-End Developera – Lidera Technologii AngularJS.
Naszym Klientem jest największy wydawca publikacji biznesowych na rynku polskim. Polski oddział jest częścią koncernu międzynarodowego, który swoje siedziby ma nie tylko w Europie, ale także w Ameryce Północnej i Południowej oraz regionie Azji i Pacyfiku. Dzięki profesjonalnej i przyjaznej atmosferze pracy oraz inwestowaniu w najlepsze technologicznie rozwiązania firma współpracuje z ponad 19 000 specjalistów, którzy wspólnie podnoszą swoje kompetencje oraz osiągają biznesowe cele.
Zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Senior Front-End Developer
Miejsce pracy: Gdańsk

Nasz Klient oferuje:

  • Pełną wyzwań pracę przy rozwijaniu flagowego dla organizacji produktu, jakim jest platforma wymiany treści dla profesjonalistów. Jest to aplikacja webowa z silnikiem wyszukiwania, z której korzystają dziesiątki tysięcy użytkowników. Aplikacja wykorzystuje technologię Java 1.8 oraz AngularJS obecnie w wersji 1.5.8 i trwają przygotowania do przejścia do wersji 2.0.
  • Współpracę w oparciu o B2B z zachowaniem przywilejów pracownika etatowego – karta sportowa, opieka medyczna oraz 30 dni płatnego urlopu w skali roku
  • Szkolenia technologiczne
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Praca w klasycznym rozumieniu metodyki Agile wdrażanej na najwyższym poziomie merytorycznym

Oczekiwania wobec przyszłego Seniora:

  • Min. 3 lata doświadczenia w programowaniu z wykorzystaniem technologii AngularJS lub 3 duże lub 5 mniejszych zrealizowanych projektów
  • Bardzo dobra znajomość technologii AngularJS i ciekawość do poszerzania wiedzy w tym zakresie
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikowania się i cierpliwość w przekazywaniu informacji
  • Zdolność do weryfikacji i optymalizacji rozwiązań

Zakres zadań:

  • Programowanie z wykorzystaniem technologii: JavaScript, AngularJS, HTML5, CSS3
  • Wsparcie około 10-osobowego zespołu programistów poziomu junior i middle w ich codziennej pracy, udzielanie porad merytorycznych, pomoc w wyłapywaniu błędów i optymalizacji kodu

Zapraszamy do przesyłania aplikacji opatrzonych klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Aplikacje mogą przesyłać Państwo poprzez zamieszczony poniżej formularz:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

[clear][:]