Wrażenia Iwony po programie stażowym

[:pl]

Ten, kto miał okazję bliżej nas poznać już wie, że w Simplicity Recruitment uwielbiamy poznawać nowych ludzi, a także czerpiemy radość i satysfakcję z dzielenia się wiedzą 🙂


Program stażowy jest skierowany do młodych i aktywnych osób, zainteresowanych zdobyciem, często pierwszego, doświadczenia zawodowego w obszarze rekrutacji. Niedawno taki program zakończyła nasza kolejna stażystka, Iwona Lesiewska, studentka ekonomii Wyższej Międzynarodowej Szkoły Biznesu w Warszawie. Jak wspomina ten czas?

„Na początku swojej przygody z rekrutacją miałam wątpliwości czy to w ogóle jest dla mnie. Żeby dać sobie czas na decyzję złożyłam swoje CV do Simplicity Recruitment. Już po pierwszym spotkaniu z Karoliną, managerką w Simplicity, wiedziałam, że chcę być częścią tak wyjątkowego zespołu. Czekanie na decyzję zwrotną było jak oczekiwanie na wyniki ważnego egzaminu. I udało się! Od pierwszego dnia stałam się jedną z nich. Dostałam swój zakres obowiązków, poznałam każdą konsultantkę i researcherkę, uścisnęłam nawet dłoń prezesa 🙂 Mój staż był prawdziwą przygodą z rekrutacją specjalistów IT, rozszyfrowałam wiele kilkuliterowych skrótów, za którymi kryją się unikalne kompetencje, poznałam wybitnych Project Managerów i Developerów. Zespół Simplicity to grupa prawdziwych pasjonatów, którzy połączyli swoją wiedzę ekspercką z entuzjazmem i pozytywnym podejściem do życia (…)”.

Iwona wniosła mnóstwo pozytywnej energii do naszego biura i z tego co słyszymy, nie pozostaliśmy dłużni 🙂
Jeśli również się zastanawiasz, czy chciał(a)byś się związać zawodowo z branżą rekrutacyjną, zapraszamy do aplikacji do naszego programu stażowego poprzez zamieszczony poniżej formularz.
Zobacz co u nas słychać i odwiedź nasz fanpage na Facebooku! 👍

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

[clear][:]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *