Ważna zmiana w Simplicity!

[:pl]Lubimy się dzielić dobrymi nowinami, dlatego i tym razem sobie nie odmówimy.
Mamy niezwykłą przyjemność poinformować, iż nowym Business Unit Managerem Simplicity Recruitment została Karolina Mucha. Jest związana z Simplicity od ponad 3 lat – przez ten czas nie raz, nie dwa udowodniła, że jest prawdziwym rekinem rekrutacji, a także inspirującym menedżerem, dlatego nie mamy wątpliwości, że to będzie dobra zmiana.
„Coś się kończy, a coś się zaczyna. Po prawie 7 latach pracy w roli Konsultanta przyszło mi się zmierzyć z nową rolą. Trzymajcie się krzeseł – zostałam Business Unit Managerem.
Uważam się za szczęśliwego człowieka, bo przez całe swoje zawodowe życie spotykałam na mojej drodze prawdziwych mentorów i fantastycznych ludzi z którymi pracowałam. Te dwie rzeczy sprawiły że przez prawie 7 lat mojego życia nie przepracowałam ani jednego dnia.
Dziś, kiedy obejmuję rolę Business Unit Managera zespołu Simplicity Recruitment znów mam przy sobie moich mentorów, którym dziękuję za zaufanie i codzienną pracę ze mną – Krzysztof, Agata i Sylwia. Oprócz tych mądrych ludzi mam też zespół marzeń, którego każdy może mi pozazdrościć. Obiecuję, że będziemy robić fantastyczne rzeczy.
P.S. dalej mam zamiar nie przepracować ani jednego dnia.”
Droga Pani Manager, życzymy satysfakcji, radości z codziennej pracy, a także niekończącego się pasma sukcesów :)[:]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *