Wrażenia Marty po programie stażowym

[:pl]

W Simplicity Recruitment uwielbiamy poznawać wartościowych ludzi, a także czerpiemy radość i satysfakcję z dzielenia się wiedzą 🙂

Program stażowy, który można u nas odbyć w dowolnym momencie, jest skierowany do młodych i aktywnych osób, zainteresowanych zdobyciem, często pierwszego, doświadczenia zawodowego w obszarze rekrutacji. Niedawno taki program zakończyła nasza kolejna stażystka, Marta Żdanuk, studentka psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Marta podzieliła się z nami swoją opinią:

Staż w Simplicity Recruitment to były bardzo intensywne trzy miesiące. Spędziłam je wśród ludzi z pasją, którzy wiele mnie nauczyli i pozwalali mi się uczyć. Zobaczyłam i poznałam wiele aspektów rekrutacji „od kuchni”, to świetna baza do dalszego zdobywania doświadczeń. To co dostałam od tego zespołu przerosło moje oczekiwania, a były one niemałe.
Staż polecam wszystkim, którzy chcą poznać na własnej skórze czym jest rekrutacja. A zespół Simplicity Recruitment z pewnością w tym pomoże i poprowadzi.

Marta zdobyła pierwsze doświadczenie w obszarze rekrutacji, nie raz wychodząc ze strefy komfortu i przełamując własne bariery (brawo Marta!). W dodatku świetnie wpisała się w nasz nietuzinkowy zespół 🙂 To czysta przyjemność i wspaniałe uczucie móc dzielić się wiedzą z tak zdolnymi i ambitnymi ludźmi.
staż w Simplicity Recruitment
Jeśli również się zastanawiasz, czy chciał(a)byś się związać zawodowo z branżą rekrutacyjną, zapraszamy do aplikacji do naszego programu stażowego poprzez zamieszczony poniżej formularz.
Zobacz co u nas słychać i odwiedź nasz fanpage na Facebooku! 👍

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

[clear][:]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *