Wrażenia Moniki po programie stażowym

[:pl]

W Simplicity Recruitment uwielbiamy poznawać wartościowych ludzi, a także czerpiemy radość i satysfakcję z dzielenia się wiedzą 🙂

Program stażowy, który można u nas odbyć w dowolnym momencie, jest skierowany do młodych i aktywnych osób, zainteresowanych zdobyciem, często pierwszego, doświadczenia zawodowego w obszarze rekrutacji. Niedawno taki program zakończyła nasza kolejna stażystka, Monika Zielaskowska, studentka psychologii w zarządzaniu Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Monika podzieliła się z nami swoją opinią:

„Od pewnego czasu marzyłam, by spróbować swoich sił w rekrutacji i bardzo cieszę się, że 3 miesiące temu trafiłam na staż do Simplicity. Nauczyłam się wielu interesujących rzeczy, miałam możliwość uczestniczenia w spotkaniach rekrutacyjnych oraz ciekawych szkoleniach wewnętrznych. Wiem, że spędzony czas na stażu zaprocentuje w przyszłości.
Miło mi, że mogłam być wsparciem dla zespołu, ponieważ według mnie SIMPLICITY jest jak rodzina, która każdego dnia dodaje wiary w siebie i w swoje możliwości.

Moje skrzydła się rozwinęły dzięki Wam! 🙂

Dziękujemy za przepiękne słowa, nieocenione wsparcie i za wspólną przygodę! Moniko, trzymamy kciuki za Twój dalszy rozwój i za to byś wzbijała się jak najwyżej!
Jeśli również się zastanawiasz, czy chciał(a)byś się związać zawodowo z branżą rekrutacyjną, zapraszamy do aplikacji do naszego programu stażowego poprzez zamieszczony poniżej formularz.
Zobacz co u nas słychać i odwiedź nasz fanpage na Facebooku! 👍

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

[clear][:]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *