Oferta pracy: Analityk danych CRM

[:pl]Naszym klientem jest polski oddział międzynarodowego koncernu produkcyjnego. W związku z rozwojem działu analityki w organizacji poszukujemy kandydata na stanowisko Analityka Danych CRM, którego rolą będzie wspieranie zespołów marketingu i sprzedaży w działaniach analitycznych.

Analityk danych CRM
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: analityk/Simpl/2017/

Zakres obowiązków i odpowiedzialności:

  • przygotowywanie cyklicznych i ad-hockowych raportów i analiz dotyczących poziomu sprzedaży oraz kampanii marketingowych w kanale online – prognozy wyników, zestawienia prezentujące efektywność działań itp.,
  • współtworzenie modeli predykcyjnych w oparciu o dane z systemu CRM i innych źródeł danych,
  • przygotowywanie prezentacji obrazujących wnioski i zalecenia oraz przedkładanie wyników przed przedstawicielami zainteresowanych linii biznesowych,
  • przedkładanie rekomendacji mających na celu optymalizację samych kampanii jak również środowiska analitycznego.

Oczekiwania wobec zainteresowanych kandydatów:

  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną pracę w międzynarodowym środowisku – warunek konieczny,
  • bardzo dobra teoretyczna  i praktyczna znajomość R – warunek konieczny,
  • bardzo dobra i praktyczna znajomość Excela,
  • komercyjne doświadczenie na stanowisku związanym z analizą danych przy wykorzystaniu pakietu R,
  • pro-aktywność, skrupulatność, dokładność,
  • mile widziane wykształcenie wyższe na kierunkach takich jak: Metody ilościowe, Ekonometria, Statystyka i pokrewne.

Nasz Klient oferuje:

  • formę zatrudnienia do wyboru,
  • pakiet benefitów korporacyjnych,
  • pracę w międzynarodowym środowisku w firmie będącej niekwestionowanym liderem w swojej branży na rynku oraz marką o wysokim poziomie rozpoznawalności.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji opatrzonych klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Aplikacje mogą przesyłać Państwo poprzez zamieszczony poniżej formularz:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

[clear][:]