Oferta pracy: Analityk – Ekspert Business Intelligence

[:pl]

Aktualnie pracujemy dla międzynarodowej, znanej i prestiżowej organizacji z branży produkcyjnej (alkoholowej). W ramach współpracy z naszym klientem poszukujemy kandydata do Zespołu Business Intelligence na stanowisko:

Analityk – Ekspert Business Intelligence
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: BI/WAW/2017

Zakres obowiązków i odpowiedzialności:

  • wsparcie klienta wewnętrznego w kilku krajach: Polska, Czechy, Węgry, Słowacja, Rumunia (głównie dział finansów, kontrollingu oraz marketingu) w zakresie tworzenia, optymalizacji oraz rozwoju środowiska BI – pełnienie  roli IT Business Partnera dla procesów BI,
  • proponowanie rozwiązań oraz usprawnień w zakresie procesów business intelligence,
  • pełnienie funkcji business process owner`a oraz change managera w obszarze Business Intelligence,
  • zarządzanie dostawcami zewnętrznymi narzędzi BI`owch, od momentu wyboru partnera poprzez koordynację współpracy i odbiór prac technicznych,
  • projektowanie i implementacja procesów ETL (SAP Data Services, Oracle 11g), a także wsparcie działań gromadzenia i integracji danych,
  • analiza i rozwiązywanie problemów dotyczących systemów raportowych,
  • przygotowanie raportów z danych gromadzonych w systemach IT na potrzeby klienta wewnętrznego,
  • opracowanie dokumentacji technicznej.

Oczekiwania wobec zainteresowanych kandydatów:

  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym,
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość systemów i rozwiązań BI (mile widziana doświadczenie z: QlikView i/lub Oracle Hyperion Planning),
  • doświadczenie w implementacji rozwiązań ETL, a także znajomość zagadnień relacyjnych baz danych (preferowane środowisko Oracle).
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie jako warunek konieczny (międzynarodowy charakter pracy),
  • proaktywna i prokliencka postawa, inicjatywa w działaniu i wysoki poziom samodzielności,
  • chęć rozumienia  i wspierania klienta biznesowego oraz inicjatywa we współpracy z klientem wewnętrznym,
  • przedsiębiorczość i odwaga w podejmowaniu ambitnych zadań,
  • doskonałe umiejętności w zakresie współpracy zespołowej,
  • bardzo dobre umiejętności analityczne.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilną pracę w firmie o długoletniej i bardzo ciekawej historii,
  • udział w oraz samodzielną realizację projektów IT o charakterze międzynarodowym,
  • współpracę z klientem biznesowym  i faktyczny wpływ na decyzje biznesowe,
  • możliwość rozwoju w bardzo ambitnym i eksperckim zespole,
  • fantastyczną i serdeczną atmosferę pracy oraz możliwość dołączenia do zespołu pasjonatów,
  • atrakcyjne i nowoczesne narzędzia pracy oraz szeroki pakiet benefitów firmowych (opieka medyczna, iPhone, karty sportowo-rekreacyjne, wspaniała przestrzeń biurowa, wyjazdy zagraniczne i wiele nagród pracowniczych, szkolenia i konferencje w różnych częściach świata itp.).

Zapraszamy do przesyłania aplikacji opatrzonych klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Aplikacje mogą przesyłać Państwo poprzez zamieszczony poniżej formularz:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

[clear][:]