Oferta pracy: Senior Digital Designer/ Digital Trainer

[:pl]Naszym klientem jest międzynarodowa, prestiżowa firma doradcza będąca liderem w branży consultingu strategicznego. Organizacja prowadzi projekty technologiczne na dużą skalę, między innymi dla sektora finansowego. Ze względu na jeden z aktualnych projektów związanych z transformacją cyfrową nasz Klient poszukuje kandydatów, którzy chcieliby dołączyć do 3-letniego projektu. Kontrakt dotyczyłby współpracy w ramach roli:

Senior Digital Designer/ Digital Trainer
Miejsce pracy: Warszawa
Numer ref.: SDD/Simpl/B2B
Ramy czasowe kontraktu: od zaraz (projekt 3 lata)
Forma zatrudnienia: B2B

Zakres obowiązków i odpowiedzialności:

  • współpracę w kilkunastoosobowym zespole realizującym projekt związany z transformacją cyfrową firmy klienta;
  • ścisłą współpracę z wewnętrznym zespołem Digital w firmie;
  • proponowanie rozwiązań mających na celu cyfryzację procesów biznesowych oraz produktów klienta;
  • proponowanie rozwiązań mających na celu usprawnianie już istniejących rozwiązań cyfrowych w obszarze procesów biznesowych i produktów;
  • proponowanie działań mających na celu usprawnienie procesu cyfryzacji w ww. obszarach;
  • projektowanie interfejsu użytkowania aplikacji mobilnych;
  • przeprowadzanie badań UX wśród pracowników firmy;
  • przyjęcie roli trenera Digital, którego zadaniem będzie szkolenie pracowników firmy w obszarze projektowania rozwiązań cyfrowych, przygotowywania materiałów szkoleniowych oraz promowanie w organizacji podejścia mobile first.

Wymagania stawiane kandydatowi:

  • min. 5 lat doświadczenia zawodowego w roli Digital Designera, idealnie w projektach charakteryzujących się dużą skalą;
  • doświadczenie zawodowe w agencji digitalowej lub firmie doradczej będzie niewątpliwym atutem;
  • znajomość podstawowych założeń podejścia zero-based design thinking;
  • doświadczenie w tworzeniu mock-upów aplikacji mobilnych;
  • praktyczna znajomość narzędzi graficznych;
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie zawodowe w roli trenera/coacha/doradcy;
  • mile widziane wykształcenie w kierunku media / komunikacja / grafika;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w metodyce Agile/Scrum;
  • doskonale rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista;
  • samodzielność w działaniu;
  • proaktywność w sugerowaniu rozwiązań, zdolności negocjacyjne;
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjne konkurencyjne wynagrodzenie;
  • współpracę w oparciu o kontrakt;
  • możliwość udziału w prestiżowym projekcie o strategicznym znaczeniu dla firmy klienta;
  • standardowe godziny pracy;
  • możliwość poznania unikatowego know-how i najlepszych światowych praktyk w obszarze Digital;
  • możliwość zdobycia referencji w pracy projektowej u boku jednego z najbardziej znanych i prestiżowych graczy na rynku consultingowym;
  • stałe godziny pracy (8:00-17:00, w tym 1 godzina przeznaczona na lunch).

Zapraszamy do przesyłania aplikacji opatrzonych klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Aplikacje mogą przesyłać Państwo poprzez zamieszczony poniżej formularz:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

[clear][:]